Wszystkie Nagrania Webinarów

Webinar: Sekrety Komunikacji Szpiegów

1
Kup teraz
35.00 PLN

Nagranie webinara: Sekrety Komunikacji Szpiegów

Kupujesz dostęp do nagrania naszego kwietnowego webinaru. Nagranie trwa 1.5 godziny, a Ty masz cały miesiąc (30 dni) aby je obejrzeć. Dodatkowo, po wypełnieniu ankiety, możesz pobrać PDF z wyselekcjonowanymi materiałami (filmy, książki) z tematyki szpiegowskiej.

Ten wykład to przystępnie podana, solidna dawka praktycznej wiedzy na temat metod łączności szpiegów, okraszona toną nieznanych i zabawnych ciekawostek z czasów Zimnej Wojny oraz unikatowymi i nigdzie wcześniej nieprezentowanymi materiałami pokazującymi szpiegowski fach od kuchni. Poznasz zasady odbywania tajnych spotkań, sekretną chemię i fascynujące urządzenia, które wspomagały oficerów i agentów podczas niejawnych operacji.

Jeśli lubisz szpiegowskie klimaty, to szykuj popcorn. Ten webinar dostarczy Ci emocji większych, niż serial The Americans (Zawód: Amerykanin), filmy z Jamesem Bondem i zabawki Inspektora Gadżeta razem wzięte!

Wysoki poziom spotkania gwarantuje postać prowadzącego. Tomasz Awłasewicz to ekspert ds. służb specjalnych i autor dwóch książek o kontrwywiadzie PRL, który każdą wolną chwilę spędza w państwowych archiwach albo na rozmowach z polskimi i zagranicznymi oficerami, którzy aktywnie brali udział w zimnowojennej walce wywiadów. W trakcie webinara podzieli się sekretemi i fascynującą wiedzą, którą zdobył przez lata. Wierzcie nam, że poza samymi szpiegami nie ma drugiej osoby, która wie tyle na ich temat co Tomek.

 

Agenda

  1. Jednostrona i dwustronna łączność radiowa
  2. Tajemniczy kamień CIA, który przechwycili Polacy
  3. Pismo utajone ("magiczny" atrament i inne chemiczne czary-mary)
  4. Historia polskiego oficera, który szpiegował dla CIA
  5. Ryzykowne spotkania osobiste, czyli dlaczego technologia jeszcze długo nie zastąpi człowieka, a szpiedzy dalej będą spotykać się twarzą w twarz, ryzykując złapanie.
     

Ten wykład to pierwszy z serii wykładów, którymi chcemy podwyższyć Waszą świadomość kontrwywiadowczą. Dziś niezależnie od tego, czy jesteś "informatykiem", kurierem czy urzędnikiem. to masz dostęp do unikatowych informacji lub systemów -- i dlatego służby różnych krajów mogą się Tobą zainteresować. Warto wiedzieć, co może Cię spotkać...

 

Opinie uczestników

A oto, jak swoje wrażenia opisywali uczestnicy wcześniejszych edycji tego webinara:

Świetny wykładowca, zna temat i umie sprzedać swoją wiedzę. Przyjemnie się tego słuchało.

wszystko było ciekawe, nawet jeśli chwilami bardziej techniczne :)

z uwagi na czas, biorę udział w różnych webinarach. Ten był cały ciekawy, od początku do końca. Przejrzyście podane info, bez zadęcia z humorem i co najważniejsze z przykładami

Wszystko super, nic dodać nic ująć - Nawet żona była zainteresowana ;-)

Bardzo mi się podobało (i pozytywnie zaskoczyło) kompleksowe podejście do kwestii bezpieczeństwa

Zanotowałem całą stronę A4 [a piszę drobnym drukiem] notatek

Świetny WEBINAR! Najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie

 

Kup dostęp!

Przekonany? To wykup dostęp do nagrania!

Lista materiałów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję