Wszystkie Nagrania Webinarów

Webinar: Jak Werbują Służby?

1
Kup teraz
70.00 PLN

Nagranie webinara: Sekrety Komunikacji Szpiegów

Kupujesz dostęp do nagrania naszego wrześniowego webinaru. Nagranie trwa 2 godziny (50 minut to zapis sesji Q&A). Masz cały miesiąc (30 dni) aby je obejrzeć. Dodatkowo, po wypełnieniu ankiety, możesz pobrać PDF z wyselekcjonowanymi materiałami dotyczącymi problematyki werbunku.

Polacy byli i będą werbowani przez obce służby specjalne. Ty również możesz stać się obiektem ich zainteresowania. Zwłaszcza jeśli pracujesz w branży IT i na co dzień masz dostęp do wielu ciekawych baz danych. Bo dziś werbunek to nie tylko intratna oferta złożona w hotelowym barze podczas zagranicznej podróży. Wszystko może zacząć się od niewinnego kontaktu na LinkedIn albo Facebooku, a nowopozyskana do współpracy osoba przez długie miesiące wcale nie musi być świadoma, że dostarcza informacje obcemu wywiadowi... i że perspektywa aresztowania, procesu i kary wieloletniego pozbawienia wolności jest coraz bardziej realna.

Dowiedz się:

  • Jak werbują służby? I jak nie dać się zwerbować obcemu wywiadowi?
  • Co jest skuteczniejsze? Szantaż, kasa, odwołanie do ambicji a może wspólna idea?
  • Jak manipuluje się agentami? I co im grozi w przypadku wpadki?
  • Co zrobić, kiedy wydaje Ci się, że werbuje Cię obca służba?

Ten wykład to przystępnie podana, solidna dawka faktów. Poprowadzi go Tomasz Awłasewicz, ekspert od lat uczący Polaków tego, jak działają służby specjalne i autor dwóch książek o polskim kontrwywiadzie oraz niesamowicie popularnego webinara pt. Sekrety Komunikacji Szpiegów. Zapis tego webinara możesz zobaczyć tutaj". Tomek miał okazję rozmawiać z, dosłownie, setkami osób, które w swoim życiu werbowały lub były werbowane. Z jego prelekcji dowiecie się na co uważać nie tylko podczas zagranicznych podróży, ale także podczas przemierzania internetu.

 

Agenda

  1. Kim najczęśćiej interesują się obce wywiady?
  2. Jak werbują służby?
  3. Problem "materiałów obciążających"
  4. Zmiana sposobu werbunku by zyskać przychylność
  5. Duuuuużo przykładów (nie)udanych werbunków
  6. Sesja Q&A -- odpowiedzi na pytania uczestników spotkania

Ten wykład to drugi z serii wykładów, którymi chcemy podwyższyć Waszą świadomość kontrwywiadowczą. Dziś niezależnie od tego, czy jesteś "informatykiem", kurierem czy urzędnikiem, to masz dostęp do unikatowych informacji lub systemów -- i dlatego służby różnych krajów mogą się Tobą zainteresować. Warto wiedzieć, co może Cię spotkać... Tutaj zobaczysz nagranie pierwszego wykładu.

 

Opinie uczestników

A oto, jak swoje wrażenia opisywali uczestnicy wcześniejszych edycji tego webinara:

Świetny wykładowca, zna temat i umie sprzedać swoją wiedzę. Przyjemnie się tego słuchało.

wszystko było ciekawe, nawet jeśli chwilami bardziej techniczne :)

z uwagi na czas, biorę udział w różnych webinarach. Ten był cały ciekawy, od początku do końca. Przejrzyście podane info, bez zadęcia z humorem i co najważniejsze z przykładami

Wszystko super, nic dodać nic ująć - Nawet żona była zainteresowana ;-)

Bardzo mi się podobało (i pozytywnie zaskoczyło) kompleksowe podejście do kwestii bezpieczeństwa

Zanotowałem całą stronę A4 [a piszę drobnym drukiem] notatek

Świetny WEBINAR! Najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie

 

Kup dostęp!

Przekonany? To wykup dostęp do nagrania!

Lista materiałów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję